A kihívásokat tartogató év előtt nincs is jobb bemelegítés, mint egy osztálykirándulás, ami összehozza az osztályt.

Szeptember 11-én a Bethlen Gábor Technikumban járt az utazó gyógypedagógusi munkaközösség.