Kollégiumi sportnap
Junius 11-én tartottuk a kollégiumi sportnapot (egykori GastroMex), ahol különböző állomásokon próbálták ki ügyességüket kollégistáink. Ezzel párhuzamosan rotyogott az üstben konszenzuálisan elfogadott vacsoránk a pörkölt. (Köszönet érte Bartos Áginak!)
A nap spontán tehetségkutatóvá alakuló közös énekléssel, zenéléssel ért véget.







