Évzáró 2026

Méltó lezárása volt a 2025/26-os tanévnek évzáró ünnepségünk, ahol idén sem volt hiány meghitt, örömteli pillanatokból.

A rendezvényt az iskola táncszakköre nyitotta meg lenyűgöző produkciójával, majd Mezei Réka (8.b) és Csirke Kiara (8.a) megható búcsúbeszéddel köszöntek el a végzős tanulók nevében.

A műsort diákjaink és pedagógusaink változatos előadásokkal tették még emlékezetesebbé:

  • Papp-Szebeni Liza és Dolányi Milán egy-egy verssel ajándékoztak meg minket,
  • Gálfi Edina a Mit tehetnék érted című dallal csalt könnyeket a közönség szemébe,
  • fellépett gyermek- és tanári énekkarunk,
  • az ünnepséget pedig hagyományainkhoz híven a MexDance előadása zárta.

Az idei évzárón Locsmándi Alajos főigazgató rendhagyó módon osztotta meg gondolatait: Szász Szabina 7. osztályos tanulóval beszélgetett a motivációról, ami igazi színfoltja volt az eseménynek.

Természetesen nem maradhatott el a Zsótér Pál Alapítvány és a Szülői Munkaközösség díjainak átadása sem.

A Zsótér Pál Alapítvány ösztöndíjasai:

  • Sáfár Fruzsina (7.o) – Mozgásjavító EGYMI
  • Csirke Kiara (8.o) – Mozgásjavító EGYMI 
  • Mezei Réka (8.o) – Mozgásjavító EGYMI 
  • Csurgó Zsombor (8.o) – Dr. Török Béla EGYMI
  • Almási Zsófia (10.o) – Mozgásjavító EGYMI 
  • Szabó Tünde (10.o) – Bethlen Gábor Technikum
  • Balajti Péter (11.o)  Szent István Gimnázium 

Gyermek Érdemérmesek:

  • Papp-Szebeni Liza (8.o) – Mozgásjavító EGYMI
  • Böhm Sándor Bendegúz (12.o) – Mozgásjavító EGYMI

Zsótér Emlékérmes: Horváthné Pálfi Judit

Vásárhelyi Gyöngyi Életműdíj: Csík János

A Szülői Munkaközösség elismerésében részesült: Szabó Béla

Szívből gratulálunk minden kitüntetettnek, és köszönjük valamennyi diákunknak, munkatársunknak az egész éves munkát!

Kívánunk mindenkinek tartalmas kikapcsolódást, feltöltődést és élményekben gazdag nyári szünetet!

Találkozunk szeptemberben!