Évzáró 2026
Méltó lezárása volt a 2025/26-os tanévnek évzáró ünnepségünk, ahol idén sem volt hiány meghitt, örömteli pillanatokból.
A rendezvényt az iskola táncszakköre nyitotta meg lenyűgöző produkciójával, majd Mezei Réka (8.b) és Csirke Kiara (8.a) megható búcsúbeszéddel köszöntek el a végzős tanulók nevében.
A műsort diákjaink és pedagógusaink változatos előadásokkal tették még emlékezetesebbé:
- Papp-Szebeni Liza és Dolányi Milán egy-egy verssel ajándékoztak meg minket,
- Gálfi Edina a Mit tehetnék érted című dallal csalt könnyeket a közönség szemébe,
- fellépett gyermek- és tanári énekkarunk,
- az ünnepséget pedig hagyományainkhoz híven a MexDance előadása zárta.
Az idei évzárón Locsmándi Alajos főigazgató rendhagyó módon osztotta meg gondolatait: Szász Szabina 7. osztályos tanulóval beszélgetett a motivációról, ami igazi színfoltja volt az eseménynek.
Természetesen nem maradhatott el a Zsótér Pál Alapítvány és a Szülői Munkaközösség díjainak átadása sem.
A Zsótér Pál Alapítvány ösztöndíjasai:
- Sáfár Fruzsina (7.o) – Mozgásjavító EGYMI
- Csirke Kiara (8.o) – Mozgásjavító EGYMI
- Mezei Réka (8.o) – Mozgásjavító EGYMI
- Csurgó Zsombor (8.o) – Dr. Török Béla EGYMI
- Almási Zsófia (10.o) – Mozgásjavító EGYMI
- Szabó Tünde (10.o) – Bethlen Gábor Technikum
- Balajti Péter (11.o) – Szent István Gimnázium
Gyermek Érdemérmesek:
- Papp-Szebeni Liza (8.o) – Mozgásjavító EGYMI
- Böhm Sándor Bendegúz (12.o) – Mozgásjavító EGYMI
Zsótér Emlékérmes: Horváthné Pálfi Judit
Vásárhelyi Gyöngyi Életműdíj: Csík János
A Szülői Munkaközösség elismerésében részesült: Szabó Béla
Szívből gratulálunk minden kitüntetettnek, és köszönjük valamennyi diákunknak, munkatársunknak az egész éves munkát!
Kívánunk mindenkinek tartalmas kikapcsolódást, feltöltődést és élményekben gazdag nyári szünetet!
Találkozunk szeptemberben!





















