Szombaton korán reggel indult útnak úszócsapatunk. A káprázatos felkelő napot, már úton Debrecen felé csodálhattuk meg. A versenysorozat második állomásához érkeztünk. Az elmúlt évekhez hasonlóan a FODISZ idén is megrendezte a Diákolimpiát, amelyen 12 versenyző képviselte iskolánkat. A nagyon szép debreceni uszoda 25m-es medencéjében zajlott a verseny. Az ország szinte minden részéről érkező különböző fogyatékkal élő, mintegy 200 fiatal lány és fiú állt rajtkőhöz a nap folyamán. 19 arany, 6 ezüst és 1 bronz éremmel zártuk a versenyt! Ezzel a kimagasló eredménnyel a csapatversenyben az előkelő harmadik helyezést értük el! Ezért külön kaptunk egy csodálatos kupát és a gyerekek örömére egy nagyon finom tortát. A hosszú és mozgalmas nap után, sok-sok élménnyel, tapasztalattal gazdagodva érkeztünk haza az esti órákban. A sikeres csapat tagjai voltak:Száraz Evelin, Hatta Mariann, Tar Réka, Payer Kata, Vécsey Lili, Tóth Éva, Maróti Márton, Kerekes Dániel, Bagi Vilmos, Kőmíves Tamás, Horváth Hunor, Kiss Bence.
A következő megmérettetés már “hazai vizeken” lesz, hiszen március 19.-én iskolánk rendezi meg a Mozgásjavító Kupa III.
fordulóját, ahová minden versenyzőt, érdeklődőt szeretettel várunk!
Mindenkinek további eredményes felkészülést kívánunk!

kep3

kep4  kep1