Február 11-én szombaton a felkelő nap már a Debrecen felé vezető úton érte iskolánk válogatott úszócsapatát. Ismét az impozáns városi uszoda  adott otthont a FODISZ által megrendezett Országos Úszó Diákolimpiának. 17 kategóriában, 197 versenyző részvételével 10 órakor megkezdődött a “maratoni” verseny. Folyamatosan pörögtek az úszószámok 25m,- 50m,- és 100m-es távokon.

Pihenésre akkor volt idő, amikor a  futamok között átadták az érmeket. Iskolánkat 5 úszónk képviselte , 8 arany és 1 ezüst éremmel zártuk a napot! És ami talán még biztatóbb a jövő szempontjából, hogy versenyzői pályafutásuk eddigi legjobb időeredményeivel érték el ezeket a helyezéseket! Az biztos, hogy mindenki kiadta magából a maximumot, mert a hazafelé vezető úton a buszon a hangjukat sem lehetett hallani. 🙂

A csapat tagjai voltak: Horváth Hunor, Bagi Vilmos, Maróti Márton, Kőmíves Tamás, Kiss Bence.

Gratulálunk az elért eredményekhez és további szorgalmas felkészülést kívánunk a március 11.-én megrendezésre kerülő Mozgásjavító Kupára!

Szűcs István