Május 4-én elballagtak középiskolás (12. A és a 12. NYEK osztályos) diákjaink. A kollégiumban kezdődött a búcsú, majd a Medgyes-ház udvarán, a kertben folytatódott a hivatalos program. Megható és vidám pillanatok váltották egymást, beszéddel, köszöntéssel, verssel, virággal, lufival és üzenettel. Hagyomány már, hogy a Fakatona, iskolánk vándordíja új gazdára lel: tavalyi díjazottunk, Horváth Roland adta át a kis bábut új tulajdonosának, Kancsó Péternek a közösségért végzett szolgálataiért.

Míg a diákok végigjárták az intézmény emeleteit, a vendégek a színházteremben megnézhették a végzősök filmjét, a Summa cum laude-t, amellyel egyébként a Vas megyei filmszemlén a Műhely kategória első díját nyerték. Hát nem véletlenül! 🙂 Ide kattintva megtekinthető a film.

Ezt követően bepillanthattunk az osztályok digitális naplójába (persze rendhagyó módon), lelepleződtek a tablók, majd az udvaron a szerenádra került sor.

Rengeteg fotó készült az eseményen, ide kattintva megtekinthető a fotógaléria

Minden végzős diákunknak sikeres érettségi vizsgát kívánunk!

eki