Iskolánkban megrendezésre került a felsős szavalóverseny. Sok diák részt vett az eseményen. Voltak, akik többet, és voltak, akik kevesebbet készültek rá.
Én nagyon élveztem az egész előadást, bár azért voltak olyan szavalatok, amelyek nem voltak valami összeszedettek. Persze mindenkinek fejlődnie kell, hogy eljussanak a profi szintre, s hogy akár már színpadon is előadhassák a verseiket.
A zsűri tagjai kedvesek voltak, látszólag nekik is nagyon tetszett a szavalók előadása. Két kedves múzeumpedagógus látogatott el hozzánk a Petőfi Irodalmi Múzeumból. Kákonyi Magdolna, Kodolányi Judit és az iskolánk középiskolás tanulója, Lengyel Roland értékelte a produkciókat.
Az első helyen Madaras Dorka végzett, a másodikon Csomós Julka és Suha Vivi megosztva, a harmadik Marosi Bence lett.
Mindenkit bátorítok arra, hogy szavaljon, vagy mutassa meg azt, hogy miben tehetséges. Nem feltétlenül kell, hogy ez a versmondás legyen. Lehet akár tánc, színház vagy akármi, amit csinálni szeret.
Gratulálok a helyezetteknek, és persze azoknak is, akik most nem értek el helyezést. Nagyon ügyes volt mindenki.

Suha Vivien