A tőlünk megszokott magas színvonalon vettünk részt a VERSPIKNIKEN.

2018. április 14-én szombaton 4. alkalommal rendezte meg a Zuglói Önkormányzat és a Zuglói Cserepes Kulturális Non-profit Kft. a költészet napi VERSPIKNIKET az iskolánk előtti területen a Korong utcában.

Turczi István megnyitója után ő maga és Garai Kára, a Zuglói Cserepes Kulturális Non-profit Kft. igazgatója koszorút helyezett el József Attila emléktáblájánál a Korong utca 6. szám alatti háznál. Schubert dallamai után Csomós Julka – iskolánk tanulója – szavalta el nyertes versét Gáti István költőtől, majd a MEX DANCE tánccsoportunk ezúttal három tagja, Hörnyék Bianka, Hörnyék Franciska és Hatta Mariann mutatták be a minden alkalommal lenyűgöző táncukat. Rajtuk kívül számos színes program közül választhatott gyerek és felnőtt.

Nagy örömünkre és meglepetésünkre a VERSPIKNIKEN jelen volt maga Gáti István fiatal költő, aki saját könyvét dedikálta Julkának. A költő hamarosan iskolánk vendége lesz.