Hagyományainkhoz híven, idén is megrendeztük a “Rekreációs napot” iskolánk dolgozói számára. Több, mint nyolcvanan jelentkeztek és vettek részt aktívan a választható 18 eseményen! Három új programmal is bővült az idei paletta. A legtöbben /28fő/, a pilates gerinctornán tapasztalhatták meg ennek a mozgástípusnak a jótékony hatását. A jóga /20 fő/, az alakformáló zenés torna /13 fő/, szintén nagyon népszerűek voltak és fantasztikus hangulatban teltek. Néhányan a saját ízlésüknek megfelelő szappant készíthették el. /14 fő/ Sokak érdeklődését keltette fel a transzferálás, ahol szebbnél-szebb alkotások születtek fára és textilre. A már klasszikus sportokra is – tollaslabda, asztalitenisz, kerekesszékes kosárlabda – nagy volt az érdeklődés. Különleges csemegének számított a kontakt tánc, az önismereti társasjáték. A Napkorong Játéktár egész nap várta a játszani vágyókat. Egy nagy csapat indult el “Sétálni a múltban”, betekinteni iskolánk zeg-zugos részeire, még többet meg tudni múltjáról, történetéről. A nap zárásaként meglepetés ebéd várt mindenkit az ebédlőben! Már messziről lehetett érezni a saját készítésű grill kolbász ínycsiklandozó illatát. A közös játékok, beszélgetések, alkotások az együttlét, reméljük, hogy olyan élményt nyújtott a részt vevők számára, hogy jövőre is találkozunk! 🙂