Mint arról korábban már hírt adtunk, az MVM Magyar Villamos Művek Zrt. pályázatán 2019 őszén 5 millió Ft támogatást nyertünk informatikai felszerelésekre és speciális eszközök vásárlására. Ezt az összeget kiegészítettük az MVM Zenergia jótékonysági koncert közel 3 millió Ft-os adományával, és az alábbi fejlesztéseket hajtottuk végre:

  • az informatika terembe 13 db új számítógépet, hozzá monitort és billentyűzetet vásároltunk,
  • 10 db nagy méretű TV-t a hozzá tartozó állvánnyal, számítógépet, monitort, billentyűzetet egérrel helyeztünk el a gimnáziumi és felsős osztálytermekben.

Fentieken túl speciális eszközöket is beszereztünk az ezek használatát igénylő diákjaink számára: speciális egereket, ujjkapcsolókat, nagyméretű billentyűzeteket, laptopokat, tableteket, speciális tablet tartókat, billentyűrácsokat.

Diákjaink digitális jelenlétének biztosítása elengedhetetlen a jövőjük szempontjából: az ismeretszerzés, a pályaválasztás, a társadalmi integráció elképzelhetetlen számukra a fejlett digitális környezet nélkül. Köszönjük az MVM Zrt-nek, hogy mellék állt ebben a törekvésünkben!