A koronavírus sok mindent átírt a 2020-as évbennem is beszélve arról, hogy Grincs módjára próbálja meg ellopni a karácsonyt. Viszont az ajándékoknál és a díszeknél sokkal fontosabb dologra fáj a foga: meg akarja lovasítani az együtt töltött időt.

Iskolánkban több karácsonyi program elmaradt vagy átszerveződött, de mindent megtettünk azért, hogy diákjaink az ünnepi hangulatból ne szenvedjenek hiányt. Ezért kisebb számban ugyan, de nagy szeretettel és lelkesedéssel ismét összegyűltünk a feldíszített karácsonyfánk körül, és a csillagszórók fényében elénekeltük a legkedvesebb karácsonyi dalainkat a Mozgásjavító énekkarának vezetésével, akik csodálatos énekekkel és minőségi előadással készültek.

Az éneklést követően került sor a karácsonyi rajzverseny eredményhirdetésére. Idén Papp-Szebeni Liza, 3.b osztályos tanuló alkotása rabolta el a zsűri szívét, és az ő rajzából készítettük el a Mozgásjavító 2020-as karácsonyi képeslapját is.
Sok szeretettel gratulálunk Liza!

A visszaszámlálás már megkezdődött, hiszen hamarosan elérkezik a várva várt szünet!