Június 15-én tartottuk az évzáró rendezvényünket, és elballagtattuk végzős diákjainkat az általános iskolából és a középiskolából egyaránt. A búcsúztatások szűk körben zajlottak, a tanárok, a ballagtató osztályok és a ballagók részvételével. Először a 8. osztályosaink kapták meg tarisznyáikat és köszöntek el iskolánktól. Igaz, vannak, akik csak egy nyári szünetnyi időre, hiszen a középiskolás évek a Mozgásjavítóban várnak rájuk. A nyolcadikosok után a gimnazistáink ballagása volt porondon. A szalagavató ugyan kimaradt az idei tanévből, de a búcsúzás során mindenki nyakába felkerült az a bizonyos szalag.

A jó időnek köszönhetően az évzárónk az udvaron került megrendezésere. Büszkeségünkre sok kis és nagy diák részesült dicséretben, így számos oklevél és könyv került kiosztásra. Az eseményen a Zsótér Pál Alapítvány ösztöndíjainak és elismeréseinek kihirdetésére is sor került. Miután pedig elhangzott a várva várt mondat, az ünnepséget a MexDance tánccsoport produkciója zárta, ami megadta a kellő lendületet, és a diákok számára végre berobbant a nyár! 🙂