Szeptember 7-én délelőtt nagy izgalommal indultak útnak tanulóink és kísérőik, hogy ők is részt vegyenek a paralimpikonok fogadásán a Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnokban. Mindenki együtt örült, amikor sportáganként bemutatásra kerültek a sportolók és a helyezéseik. Kásler Miklósnak, az emberi erőforrások miniszterének és Szabó Lászlónak, a paralimpiai csapat elnökének beszéde után iskolánk képviselői személyesen is köszönthették a bajnokokat. A képernyőn keresztül is, de a helyszínen még nagyobb boldogság volt ismerős arcokat, csapattársakat látni a versenyzők között. A diákok kötetlenül beszélgethettek, ismerkedhettek és fényképezkedhettek a paralimpikonokkal, és serényen gyűjtögették az autogramokat.
 
Minden versenyzőnek szívből gratulálunk! Fantasztikusak vagytok!

Hajrá Magyar Paralimpiai Csapat! 🙂