Olyan érzésem van így az év vége felé, mint egy 100m-es úszóversenyen, amikor a versenyző a finisbe ér. Felpörögnek az események, nincs sok pihenő idő és mindenkinek a maximumot kell kihoznia magából, a legjobb eredmény elérése céljából.Szombaton erre kaptak lehetőséget az MDSE úszói. Korán indultunk, hiszen 10-órától már kezdődött a bemelegítés a székesfehérvári uszodában. Az FMSZ szervezésében került megrendezésre a 2014. évi Nyílt Nemzetközi Serdülő és Felnőtt Országos Úszó Bajnokság. 17 fős csapatunk tagjai három úszásnemben/gyors,- mell,- hát-/, 50m,- 100m,- 200m- es távokon indultak. Akiknek már van kategóriája, érmekkel jutalmazták a kiváló teljesítményüket. Sok úszónknak viszont ez volt az első “nagy” versenye 50m-es medencében, 27C fokos vízben. Jó volt látni és tapasztalni, amilyen klasszul helytálltak. Lehetne mesélni a kiváló egyéni teljesítményekről, de igazán emlékezetes a fiúk 4x50m-es gyorsváltója! A csapat tagjai:Hegedűs Tamás, Kertész Tamás, Korencsy Albert, Kerekes Dániel. Az első váltás még a harmadik helyről indult. Azután fokozatosan, csapásról- csapásra jöttek fel a srácok és a végén futamgyőztesként zárták a versenyt! Igazi küzdelem folyt a vízben! Összességében sok-sok éremmel és hasznos tapasztalattal gyarapodva tértünk haza.A csapat tagjai voltak: Hatta Mariann, Gángoly Zsófia,Payer Kata,Tar Réka,Vécsei Lili,Kertész Tamás,Hegedűs Tamás,Horváth Roland,Turcsán Tamás,Bagi Vilmos,Horváth Hunor,Kőmíves Tamás,Kerekes Dániel,Dancs Gergő,Kiss Bence,Kovács Benedek és Korencsy Albert.