PARTNEREK

[otw_is sidebar=otw-sidebar-6]

Teremhoki edzésteremhoki5

Iskolánkban nagy örömmel játsszák tanulóink a floorball/teremhoki elnevezésű játékot.
A sportág célja, hogy a jégkorongozni vágyó, de korcsolyázni  nem tudók, vagy a hoki agresszivitásától tartók egy legalább ugyanolyan élvezetes, ám sokkal tisztább és költségkímélőbb felszerelést igénylő játékban vehessenek részt.

A teremhoki edzés iskolánkban a súlyosabb mozgásállapotú gyermekek miatt indult el, mivel ők is ugyanolyan szívesen játszanak nagy mozgásos csapatjátékokat, mint egészséges társaik.
Egy izgalmas és mozgalmas csapatjáték aktív részesei lehetnek, melyben jól egyesíthetőek a taktikai képességek a helyezkedéssel, a pontos célzással, összjátékkal.

Iskolánkban nem csak a járó gyerekek tudják játszani ezt a sportot, hanem kerekesszékes tanulóink is (mind a mechanikus, mind az elektromos kerekesszékben ülő gyermekek), jelenleg a gyerekek minden csoportja együtt játszik.