Megkezdődött úszóink számára az idei tanév versenysorozata. Először az iskolánk által – immár nyolcadik éve – megrendezett Mozgásjavító Kupán vett részt 19 fő. Az elmúlt bő egy hónap szorgalmas munkája elég volt ahhoz, hogy szinte mindenki megúszta az eddig elért legjobb idejét! 🙂

Most szombaton a monori városi uszoda adott helyet a megmérettetésre. Az FMSZ által megrendezett Nyílt Serdülő és Felnőtt Sprint Úszó Bajnokságon 11 versenyző képviselte iskolánkat az MDSE színeiben. Versenyzőink 25m,- 50m,- és 100m-es távokon, négy úszásnemben hozták a legjobb formájukat. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy összesen 30 db arany,- 11 db ezüst és 3 db bronz éremmel tértünk haza! 🙂 Egy versenyző 5 számban indulhatott, ennek köszönhető ez a csodálatos elért eredmény.

A csapat tagjai voltak: Száraz Evelin, Tóth Éva, Tar Réka, Payer Kata, Bagi Vilmos, Horváth Hunor, Kőmíves Tamás, Hegedűs Tamás, Maróti Márton, Kiss Bence, Kerekes Dániel.

Gratulálunk és további szorgalmas felkészülést kívánunk a következő versenyekre!

uszoverseny6