A hétvégén Székesfehérvárra utazott iskolánk megfogyatkozott úszócsapata. A Fogyatékkal Élők Sportszervezeteinek Magyarországi Szövetsége a fehérvári uszodában rendezte meg az idei első Nyílt Serdülő,- Felnőtt és Utánpótlás Úszó Bajnokságát. Négy legény képviselte az MDSE színeit. Gyors,- mell,- hátúszás, 50 m és 100 m-es távokon, 12 nevezés, 12 érem! Ebből 6 arany, 5 ezüst, 1 bronz.Csodaszép tavaszi idő volt odakint, de amilyen remek időket úsztak fiaink, az még csodálatosabb volt!
Örömmel láttuk, hogy a Vasas úszói között már öt volt MDSE-s versenyző folytatja pályafutását! 🙂
Gazdagodik a paletta, szélesedik a kör, egyre gyakoribbak a kihívások, emelkedik a színvonal… Talán ez lehet egy jövőkép úszóink számára is.

Hétfőtől teljes erőbedobással készülünk a május 6-án megrendezésre kerülő Mozgásjavító Kupa IV. és egyben záró versenyére. Hajrá!!