Az MDSE boccia csapata ismét nagyszerű teljesítményt ért el az április 13-14-én megrendezett Országos Bajnokságon. 4 nemzetközi kategóriában 3 arany, 2 ezüst és 1 bronzérmet szereztek játékosaink. A BC 2 kategóriában Nagy Vivien, Hazai 1 kategóriában a nemrég Zágrábban BC5 kategóriát kapott játékosunk Kalános Róbert lett a bajnok, Gazda László a nyolcad döntőben szoros küzdelemben sajnos kiesett. A BC3 kategória döntőjét Abramov Dániel és Csomós Julka játszották. Dani győzött, ezzel újra megszerezve a bajnoki címet. Julka nagyon szépen játszott végig a bajnokság alatt. A BC4 kategóriában a legnehezebb a versenyzés, számos kiváló ellenféllel küzdöttek meg játékosaink. Szabó Alexandra második, Lőrincz Gábor a harmadik helyet szerezte meg. Mindkét versenyző tudatosan, kiválóan játszott a verseny egész ideje alatt. Suha Vivien sajnos most nem jutott döntőbe, Gigacz Gergő szép játékkal búcsúzott a nyolcad döntőben. A verseny ideje alatt kollégáink, Bolgár Tamás, Lőczi Tímea, Schaffer Orsolya, Zagyi Emese nemcsak segítőkét, hanem a boccia bíróképzés résztvevőjeként is dolgoztak a versenyen, játékot vezettek, jegyzőkönyvet írtak.

Gratulálunk a játékosoknak és segítőiknek!

Köszönjük az Abramov, Csomós, Gigacz, Majercsik, Nagy család segítségét!