Boccia OB. II. forduló, Pécs
Az MDSE boccia csapata Pécsen, a Boccia OB. II fordulóján 9 fő versenyzővel 4 kategóriában vett részt az Országos bajnokság második fordulójában, ahol összetett eredményeket is hirdettek.
Szabó Alexandra BC4 és Edelényi Márton BC3 Országos bajnoki címet szerzett, mindketten kiváló versenyzéssel, taktikus játékkal lettek elsők.
Abramov Dániel BC3, Nagy Vivien BC2, Kalános Róbert Hazai1 2. helyezést,valamint összetett első helyezettek lettek.
Csomós Julka BC3, Majercsik Zoltán BC3, Gazda László Hazai 1 sajnos most nem szerzett érmet, a szép meccseket játszottak.
Gigacz Gergő BC4 versenyző a legjobb versenyzőkkel játszott döntőt, kiválóan versenyzett, 4. helyezett lett.
Összességében 2 arany, 3 ezüst érmet szerzett a csapat.
Az évi összesített verseny alapján pedig 4 első helyezésünk lett.

A BC3 sportolók asszisztensei voltak:Bolgár Tamás,László Anita, Lőczi Tímea, Schaffer Orsolya.