Az 1/2.a kicsinyei hetek óta készültek, hogy egy megható műsorral lepjék meg a meghívott anyukákat, nagymamákat, sőt még a dédiket is.

Kedden útra kelt a két 8. osztály, hogy Keszthelyen meglátogassa a Festetics-kastélyt.

A 7. évfolyam a „Határtalanul!” Program keretében, egy hosszú-hosszú utazás után megérkezett Erdélybe!